Sydenturen 2010, siste frist !!
Postet av Follo Sykkelklubb (Gruppe) den 9. Des 2009
Gran Canaria! Vi skal igjen til Gran Canaria,datoen er 20-27 mars 2010. Landeveisgruppa har regien, men alle Follo-ryttere er velkommen til å delta.
Vi er godt kjent på Gran Canaria, vi var der i 2008 og hadde en kjempefin uke. Øya har (statistisk sett) fint vær på denne tiden, så det er bare å begynne å glede seg.
NB! Det er begrenset antall plasser både på fly og bosted, så det lønner seg å være tidlig ute.
Vi skal på i ”bungalow’er” på Club Maspalomas 1, som ligger i Maspalomas, ikke langt fra Playadel Ingles. Grunnpris pr. pers for opphold+fly er 5695,-
Eventuelle tilleg:
Frivillig avb. forsikring kr 195,-
Transport t/r flyplass-hotell kr 130,-
Mat ombord på flyet kr 170,-
Vi skal prøve å ordne egen transport til/fra bosted/flyplass, da det er veldig mye raskere enn å sitte på charterbuss som skal ”overalt først”, med dertil rygging og snuing i trange og stengte gater. Dette kommer vi tilbake til.
Det er mulig å ta med egen sykkel (mot tillegg), men svært upraktisk hva gjelder transport og med risiko for skader og bagasjeforsinkelser. Vi satser derfor på å leie sykler samme sted som vi har leid før. Prisene varierer litt med kvaliteten. Hver enkelt må reservere/bestille /leie sykkel selv. Det er mest hensiktsmessig hvis alle leier på samme sted. Vi brukte www.free-motion.net sist, og var veldig fornøyde med kvaliteten på sykler.
HVORDAN MELDE SEG PÅ?
1. Send bestilling til Lars Knutsen på lars.knutsen(at)inmeta.com
NB! Besttilling/påmelding er bindende. (du får egen faktura fra Ving)
Bestillingen må inneholde;
Fullt navn, adresse, mailadresse, mobilnummer,
Videre må du spesielt informere hvis du skal ha;
Reiseforsikring, avbestillingsforsikring, mat på fly.
- Hvis noen av dere ønsker å bo sammen, må dere huske på å si ifra om det.
- Eventuelle ”andre spesielle” behov må dere også informere om.
2. Gå inn på www.free-motion,net og lei/bestill/reserver leiesykkel.
Pass på å skrive inn "Follo Sykkelklubb" under "Questions / Comments", så skal vi avtale felles henting av sykler.
Spørsmål? Kontakt Lars på lars.knutsen(at)inmeta.com eventuelt på mobil 90796344
Noen bilder fra 2008, for å komme i rett stemning....
Veien opp:
Belønningen:
Den fine veien hjem igjen:
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.